CZ

"Je kunt hier echt innoveren"

Zorginkoop ggz - Zorg die verder gaat

Bij CZ werk je aan zorg die verder gaat

Als je bij CZ werkt, werk je aan zorg die verder gaat. Met daadkracht en betrokkenheid werken wij aan kansen voor vernieuwing en verbetering van de zorg.  Als zorginkoper heb jij hierin een belangrijke rol. Je zet bijvoorbeeld e-health in om de wachtlijsten in de ggz aan te pakken. Je onderhandelt niet alleen met zorgaanbieders maar je denkt ook mee. Je stimuleert innovatie en je inspanningen hebben direct impact. Zo draag je bij aan betaalbare, toegankelijke zorg van hoge kwaliteit.

Het verhaal van Femke

Femke is zorginkoper voor de ggz. Ze leidt een innovatief project op het gebied van e-health waarmee we willen bijdragen aan kortere wachtlijsten.

Lees meer
Het verhaal van Femke
App met Muriel

Benieuwd of CZ bij jou past?

Als zorginkoper kun je op diverse plekken binnen CZ aan de slag! Heb je vragen? Stuur onze Recruiter Muriel een WhatsAppje.

App met Muriel